קורס מקצועי

 
 
 
"סטודיו במה" גאה להציג ,
הקורס המקצועי !
 
 
לאחר מחשבה ארוכה , הצלחנו לייצר בעבור כל אותם אלו שמתלבטים האם ללכת וללמוד משחק באופן המקצועי ביותר כלומר להפוך את זה למקצוע, קורס מקצועי בליגה אחרת במיוחד בשבילכם,
הבאנו לכם את המורים הכי הכי נחשבים בתחום, כדי ליצר לכם חוויה מקצועית מצד אחד ומצד שני טעימה עמוקה מתחומים רבים בתוך עולם המשחק .
 
 
מה נלמד?
 
המנהל האומנותי שלנו אברהם שלום לוי  - שחקן מחזאי ובמאי תיאטרון וקולנוע שלמד בניו יורק משחק בבית הספר הגבוהה למשחק של ליי שטרסברג , בו למדו גדולי השחקנים באמריקה.
אברהם מביא איתו ידע עצום ,מקצועיות וידע שרכש  בארה"ב בקורסים הכי מתקדמים ומתוך הניסיון שלו כיוצר בישראל כאשר ביים למעלה מ 30 הצגות סרט קולנוע ושיחק בעצמו ב4 הצגות יחיד ובעשרות סדרות וסרטים .
בשיעורים אברהם ישים דגש על עבודה משחקית דרך התבוננות פנימית,שינוי דפוסי חשיבה דרך היכרות אישית עם העצמי.
 
ריקי בליך - שחקנית קומית נפלאה , "קצרים " ועוד עשרות סדרות וסרטים שתלמד איתנו קצת על החוויה הקומית , ריקי תלמד אתכם  איך יוצרים מצב קומי , מהו למעשה המצב הזה ואיך בכל אחד ואחת מאיתנו מסתתר קומיקאי אדיר שרק מחכה לפרוץ החוצה , לאחר
 
ענבר דויד - מהמלהקות החשובות והעסוקות ביותר היום בתעשייה , ענבר מלהקת לסרטים סדרות ופרסומות ותלמד אותנו קצת על עולם האודישנים , כיצד נראה תהליך כזה מה זה דורש מהשחקן והשחקנית וכמובן מה הסיכוי שלנו לקבל תפקיד על פני כל אחד ואחת אחרת.
 
יוני זיכהולץ - תסריטאי במאי ויוצר קולנוע וטלווזיה מהשורה  הראשונה שיצר סדרות וסרטים רבים , כגון אלנבי רומאנס , אול אין , תגובה מאוחרת , יוני יוצר פורה כתב מחזות רבים ואף ביים בעצמו פרויקטים רבים ילווה יספר ויעבוד עם התלמידים על יצירה עצמאית , משחק מתוך תפיסה פסיכולוגית ויסודות משחק מתוך העולם הפנימי של השחקן .
 
שירה קצנלנבוגן - שחקנית תאטרון, קולנוע וטלויזיה, במאית ומורה למשחק. שירה לקחה חלק בעשרות פרוייקטים ובעלת נסיון עשיר ומגוון , בקורס תעבור על סצנות מעולם התאטרון והטלוויזיה. 
 
 
לקינוח נעבוד בכיתת אומן עם הגדול מכולם מיכאל אלוני , שחקן (שטיסל ) מנחה ואיש טלוויזיה דה ווויס  וגם במאי מוערך שיביא את עולמו המקצועי של טאלנט בישראל עם עבודה על משחק מול מצלמה. .
 
 
22 מפגשים
 
שלוש שעות כל מפגש
 
 
חיפשנו את הטובים ביותר בעבורכם ואנחנו שמחים לומר שגם מצאנו..
 אם אתם מתלבטים עדיין אם אתם באמת שחקנים ,
אם אתם רוצים ללמוד אבל באמת ברמה מקצועית אחרת אבל עדיין באווירה חיובית ביתית ומשפחתית זה בדיוק המקום הזה.
"סטודיו במה" יהיה שם בשבילכם לאורך כל הקורס וגם אחרי. אבל  הכי חשוב ננסה יחד אתכם לראות מה הדרך הכי טובה שלכם להמשך הדרך בתחום המקסים של התיאטרון הקולנוע , אנחנו מאמינים שחלומות מתגשמים אבל גם שצריך לעבוד בשביל שזה יקרה.
 
לכל שאלה , התלבטות או אפילו אם בא לכם כוס קפה אתם מוזמנים ליצור קשר עם אברהם שלום לוי
המנהל האומנותי של הקורס.
052-5466423
 
 
 
 
 
♦ המתאימים ימשיכו לקורס מתקדמים
♦ תיק עבודות אישי 
♦ חשיפה לתעשייה
♦ תעודת סיום קורס 
♦ ליווי מקצועי וייעוץ אישי להמשך ... 
 
 
 
בהצלחה !
 
 
 
 
 
 
חזרה לעמוד קודם