♦ סדנת תיאטרון להורים וילדים (3-4),מרגנית שעיה
זהו גיל לא פשוט בו הילדים מתייצבים ומתעצבים ואיזו דרך נפלאה לעשות זאת יחד עם תמיכה של אמא/אבא.. סדנא מחברת בין הורה לילד דרך עולם התיאטרון, מעצימה ומפתחת את הילד/ה ואת ההורה כאחד. נשתמש המון במוזיקה, מסיכות, אביזרים, ועוד.. וכמובן בדמיון, בגופנו ובקולנו.
 
 
 
♦ תיאטרון קטנטנים (4-6), מרגנית שעיה
נלמד תיאטרון באווירה קסומה ונעימה תוך שימוש במוסיקה, תלבושות, מסיכות, אביזרים והמון דמיון וחופש יצירתי. נתנסה במשחקי תיאטרון, עבודת-גוף רבה, שימוש בקול שלנו, נלמד לעבוד מול עצמי ומול האחר, נפתח יכולת הקשבה והכלה, נפתח את הביטחון העצמי ואת יכולת העמידה מול קהל ובעיקר – נהנה יחדיו מעולם קסום של תיאטרון...
 
 
 
♦ לימודי תיאטרון בשילוב אמנויות הבמה (6-17), מגוון מורים מקצועיים מובילים בתחומם
היכרות מעמיקה, חווייתית ומרתקת עם עולם התיאטרון והבמה בעזרת מוזיקה, תלבושות ואביזרי במה. נכיר את יסודות הדרמה, נשתמש ביכולות של גופנו וקולנו, נפתח את הדמיון, היצירתיות, הביטחון העצמי ויכולת העמידה מול קהל. וכל זאת באווירה נעימה, מכילה ומקצועית. בנוסף נלמד במסגרת זו תיאטרון-תנועה, פיתוח קול ושירה, משחק מול מצלמה, נתנסה בכיתות אמן מרתקות ונופיע במופע מקצועי בסיום השנה. קבוצות הלימוד נחלקות לפי גילאים ורמות.
 
 
 
♦ לימודי משחק מקצועיים (17 ומעלה) מגוון מורים מהשורה הראשונה בתחום  - 
קורס מעמיק ויסודי למשחק, תחת שרביטם של טובי השחקנים בארץ. הקורס ישלב לימודי משחק פעילים ופרטניים לצד כיתות אמן אטרקטיביות. הקורס הוא קורס מקיף וכולל של חצי שנה – 22 מפגשים. הלימודים מוכרים כלימודי השלמה לעובדי הוראה. בין המורים המלמדים בקורס – יוני זיכהולץ, מיכאל אלוני, פיני טבגר, ריקי בליך, טלי שרון ושירה קצנלנבוגן
 
 
♦ סדנת הפקת מחזה מקצועי (בוגרי הסטודיו שנה רביעית ומעלה בלבד, מותנה באודישן / ראיון אישי), עדי זורע
התלמידים ילמדו שעתיים נוספות בשבוע בסטודיו, במסגרתן יעלו מחזה מקצועי באורך מלא ויהיו שותפים לתהליך הפקת המחזה מעבודת הטקסט ועד העלאתו בפני קהל, תוך דגש על שיתוף פעולה בין צוות השחקנים, יחסי עבודה בין במאי לשחקן, עבודה על דמות באופן יסודי ועוד.. הסדנא תתקיים בחודשים אוקטובר-פברואר. המחזה יעלה מספר פעמים על במות שונות.
 
 
 
 
 
 
 
ב - "סטודיו במה" מגדלים את הדור הבא של עולם הבמה !! 
 
 
חזרה לעמוד קודם